Domek „Klara”

W naszej ofercie znajduje się też domek „Klara” w uroczej miejscowości Wilcza Wola. Jest to idealne miejsce dla wielbicieli ciszy i spokoju, ale także bezpieczne na pobyt z dziećmi.

Wilcza Wola to mała miejscowość położona na Podkarpaciu, w gminie Dzikowiec, w Kotlinie Sandomierskiej. Lasy przyciągają głownie grzybiarzy oraz pasjonatów fotografii przyrodniczej. Dodatkową atrakcją jest piękny zalew Maziarnia. To miejsce potrafi pogodzić ze sobą zarówno amatorów wędkarstwa jak i wszystkich kochających sporty wodne. Znajduje się tu wypożyczalnia sprzętu: kajaki, rowerki wodne można też w zależności od wiatru zażyć windsurfingu. W okolicznych lasach są też wyznaczone ścieżki przyrodnicze dzięki którym dowiemy sie więcej o przyrodzie z tej okolicy.

Dodatkową zaletą domku „Klara” jest to że znajduje się niecałe 14 km od Zagrody Wolna Sobota. Zatem wszystkie opisane w Zagrodzie atrakcje regionu są dostępne również dla tej lokalizacji.

Domek „Klara” to 8 miejsc noclegowych w 4 pokojach. Trzy pokoje z małżeńskim łożem i jeden pokój z dwoma rozdzielnymi łóżkami. W domku są także 2 łazienki, kuchnia i duży salon. Na tarasie jest też grill.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Usługa Cena
Wynajem domku (doba) w tygodniu (pn-cz) 350 zł

na weekendy (pt-n) 400 zł

Dodatkowa opłata za dobę przy wynajmie powyżej 6-ciu osób 50 zł/ za osobę
Dzieci do lat 10 Gratis

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie 30% całkowitej kwoty. W przelewie prosimy wpisać imię oraz nazwisko rezerwującego oraz termin pobytu. Na wpłatę zadatku oczekujemy 5 dni, po tym terminie w przypadku braku wpłaty rezerwacja zostaje anulowana. W przypadku rezygnacji z pobytu w Zagrodzie do 30 dni, zwracamy 50% zadatku, poniżej 30 dni zadatek nie jest zwracany. Pozostałą kwotę należy uregulować w dniu przyjazdu, przed przekazaniem kluczy. Brak wpłaty za pobyt jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji.

Numer konta do wpłat:

Zagroda Wolna Sobota
Rafał Włodarczyk
ul. Zimowa 4
36-062 Głogów Małopolski

48 1750 0012 0000 0000 3394 4195
(Raiffeisen Bank Polski)

Nie akceptujemy kart płatniczych.